הודעות מועצה

מזכירות • 6/12/2018 כניסות

 

 

תקצירית מהמועצה האזורית

 

חנוכה בבנימין: השבוע הגיעו לביקור והדלקת נרות חגיגית שר השיכון ח"כ יואב גלנט, שהדליק חנוכיה במגרון בעת טקס חנוכת פינה חמה לחיילים, ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין בעמיחי. אנו מודים לגלנט ואדלשטיין על תמיכתם החמה ביישובים הצעירים והותיקים בבנימין. המשך חג חנוכה שמח לכל תושבי בנימין.

 

תכנון כבישים במערב בנימין: ביום שני נפגש ראש המועצה עם נציגי משרד השיכון ומפקד קשת גוונים עופר הינדי, בנושא הצגת תכנון כבישים במערב בנימין. אנו מקווים כי הישיבה תסייע בעדנו לקדם ולדחוף את הכבישים המתוכננים לביצוע מהיר ככל שניתן.

 

ראשי הרשויות ביו"ש עם שר החינוך: השבוע התקיימה פגישה של ראשי הרשויות החדשים והותיקים ביו"ש, עם שר החינוך ח"כ נפתלי בנט, כדי לקדם חשיבה משותפת על אתגרי ההתיישבות בכלל ובתחום החינוך בפרט. בין הנושאים עלו סוגיות חינוכיות הקשורות להתיישבות, ואנו מקווים שהפגישה תקדם את הפתרונות הנדרשים. שר החינוך בירך את ראשי הרשויות ואמר להם: "אתם הנבחרת הראויה להנהיג את ההתיישבות ביהודה ושומרון, ואני עומד מאחוריכם".

 

שי"ל בנימין: שי"ל בנימין יוצא לחופשת חנוכה החל מיום שני, כ"ה כסלו, 3.12. נחזור לפעילות ביום רביעי ד' טבת, 12.12  בין השעות 16:00-19:00. שי"ל בנימין עומד לרשותכם ללא תשלום לאורך השנה, ביום שני 10:00-13:00 וביום רביעי 16:00-19:00 בשער בנימין או בכפר האורנים. טלפון: 1599-50-11-51, מייל: shil@binyamin-hevra.org.il. פגישות יש לתאם מראש. 

 

דרושים/ות: דרוש/ה נהג/ת פועל/ת במחלקת פינוי אשפה ברחבי המועצה. דרוש/ה קלינאי/ת תקשורת. לפרטים נוספים ופרטי תנאי הסף יש להיכנס לאתר המועצה www.binyamin.org.il. במידה והנך עונה על תנאי המכרז יש להעביר קו"ח למייל mate@binyamin.org.il חובה לציין את שם המכרז. אגף משאבי אנוש 02-6492716.