הודעות מועצה

מזכירות • 17/5/2018 כניסות

 

תקצירית מהמועצה האזורית

 

 

הרשמה לליגות בנימין לנוער תשע"ח:  מידי קיץ מאות בני ובנות נוער בכיתות ז-ח וט-יב יוצאים למגרשים למשחקי כדורגל וכדורסל. הליגות מאורגנות על ידי מחלקת הנוער והספורט במתנ"ס בנימין. בשנה שעברה נקבע שיא נבחרות  בליגות הנוער - 47 נבחרות יישוביות. ההרשמה לליגות עד תאריך 23/5/18, ט' סיון תשע"ח. רישום ופרטים נוספים אצל רכזי הנוער ביישובים.

 

"קול קורא אמן בקהילה": מחלקת תרבות במתנ"ס בנימין מזמינה את אמני בנימין להגיש מועמדות לקול קורא "אמן בקהילה" של משרד התרבות, לעידוד היצירה האומנותית בפריפריה בדגש על מעורבות קהילתית. פרטים, תקנון וטופס מועמדות בקישור:

https://www.gov.il/he/Departments/publications/Call_for_bids/community_artist_2018

וכן באתר המועצה.

 

מרכז הצעירים: צעירי בנימין מוזמנים למגוון הפעילויות של החודש הקרוב מגוון סדנאות ייחודיות ביישובים ובצדם אירועים גדולים. האירוע הקרוב הוא פסטיבל הבירה(!) שיתקיים בסוף החודש ברימונים. כל הפרטים בפייסבוק מרכז צעירים בנימין.

 

קובי אוז בשילה הקדומה: "בבזיליקה בית לארועי תוכן ותרבות בשילה הקדומה" מזמין את תושבי בנימין למופע "התחנה הישנה" עם היוצר והזמר קובי אוז. ביום שלישי, ח' בסיון תשעח, 22.5.18, 20:00 - פתיחת דלתות, 20:30 - תחילת המופע. להזמנת כרטיסים: a-shilho.co.il או בטלפון - 02-5789111.